SKI AREÁL HORNÍ BEČVA - SOLISKO
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Petříkov - Kaste + Relax - to pravé místo pro rekreaci

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Petříkov - Kaste + Relax a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Velká Úpa - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Velká Úpa.

Karlov - ideální pro snowboardisty

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Karlov.

Ski areál Branná

Máte rádi zimní sporty? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste středisko Branná a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Kasárna

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Kasárna a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Česká lyžařská střediska si nevedou špatně

Zima přichází mílovými kroky. Lidé začínají hledat vhodný skiareál, ve kterém by mohli strávit zimní dovolenou. Plánujete pobyt v ČR nebo zvolíte raději zahraniční nebo středisko? Možností je hodně, ale i tady rozhodují především finance. Mají však zahraniční střediska nad těmi našemi opravdu navrch?

Areál Filipovice ostudu neudělal

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Filipovice!

Kopřivná - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Kopřivná.

Vurmovka - velké zlepšení

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Vurmovka je pro vás to pravé.

Ski areál Hluboká

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Hluboká!

Dolní Lomná - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Dolní Lomná a užijte si zimní radovánky naplno!

Josefův Důl - lyžaři si přijdou na své

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Josefův Důl a užijte si zimní radovánky naplno!

Jak se připravit na zimní dovolenou

Zimní dovolená na horách se snadno může změnit v průšvih, stačí podcenit přípravu. Je spousta věcí, které se mohou pokazit. Chcete se těmto problémům vyvarovat? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

Nedvědice - příjemně překvapil

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Nedvědice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Bartošovice ostudu neudělal

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Bartošovice.

Do ski areálu Jedlová se zajet určitě vyplatí

Chcete naučit své děti lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Jedlová a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Jablonné nad Orlicí - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Jablonné nad Orlicí a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Biocel Zlatník

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Biocel Zlatník je pro vás to pravé.

Andělská hora - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Andělská hora!

Bude zima, bude mráz

Jedou Vaše děti na lyžařský výcvik a Vy budete pořizovat jejich kompletní výbavu na hory? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Čeští výrobci sportovního oblečení se o Vás dobře postarají. Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží, Preciznost zpracování českého sportovního oblečení je pověstná.

Areál Skalka ostudu neudělal

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Skalka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Meziboří - příjemně překvapil

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Meziboří je pro vás to pravé.

Zimní středisko Svinec

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Svinec a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Sádek Capartice

Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit Sádek Capartice a užijte si zimní radovánky naplno!

Český Krumlov nabízí tolik zajímavých míst k vidění

K největším lákadlům patří bezesporu v naší zemi město Český Krumlov. Každým rokem do těchto míst míří desetitisíce tuzemských, ale i zahraničních turistů. Město se může pochlubit historickou částí s renesančními fasádami domů, malebnými uličkami a zákoutími, meandrující řekou Vltavou a především překrásným zámkem s přilehlou rozsáhlou zahradou a otáčivým divadelním hledištěm. Český Krumlov – to je také cíl mnoha vodáckých akcí, vodáci tudy proplouvají třemi sjízdnými jezy a pokračují do Zlaté Koruny. Kromě vodáckých zážitků jsou ovšem pozoruhodné i okolní přírodní scenérie a vyhlídková místa. Kdo přijede do Krumlova vlakem, ten může jeho krásy obdivovat již od silnice, nedaleko nádraží. Nádraží se nachází totiž na kopci, poměrně vysoko nad městem, odkud je nádherný výhled na zámek a část historického centra.

Okolí města Veselí nad Lužnicí je rájem pro cyklisty

Veselí nad Lužnicí je považováno mnoha cyklisty, vodáky i turisty za město, které je výchozím bodem pro cestování po jihočeském regionu Třeboňska. V jeho okolí je možné objevit tolik překrásných míst, že se sem lidé rádi navrací. Míří sem lidé z celé republiky a zřejmě nejlákavější jsou pro návštěvníky zdejší cyklostezky. Oblast Veselska a Třeboňska je cyklostezkami doslova protkána a těch námětů pro cyklovýlety je tu opravdu mnoho. Touto cestou bychom Vám chtěli nabídnout některé vyzkoušené cyklotrasy, co určitě stojí za shlédnutí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 28.3.
sněhové přeháňky
-3°C
-9°C
Středa
29.3.2023
částečně oblačno
2°C
-2°C
Čtvrtek
30.3.2023
lehký déšť
7°C
6°C
Pátek
31.3.2023
dešťové přeháňky
10°C
6°C