SKI AREÁL HORNÍ BEČVA - SOLISKO
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Bartošovice ostudu neudělal

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Bartošovice. Areál se nachází v Orlických horách a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. gulášek nebo horkou čokoládu. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Rokytnice v O.h..

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Je vidět, že provozovatel se snaží. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 63%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 19.1.
Sněžení
0°C
-1°C
Pondělí
20.1.2020
Polojasno
1°C
-3°C
Úterý
21.1.2020
Jasno
2°C
-8°C
Středa
22.1.2020
Zataženo
0°C
0°C