SKI AREÁL HORNÍ BEČVA - SOLISKO
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Jedlová se zajet určitě vyplatí

Chcete naučit své děti lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Jedlová a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Lužických horách.

V areálu se nachází jeden vlek a lano pro děti. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete kulajdu či hamburger. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Horní Podluží.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 71%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 28.3.
sněhové přeháňky
-3°C
-9°C
Středa
29.3.2023
částečně oblačno
2°C
-2°C
Čtvrtek
30.3.2023
lehký déšť
7°C
6°C
Pátek
31.3.2023
dešťové přeháňky
10°C
6°C