SKI AREÁL HORNÍ BEČVA - SOLISKO
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Biocel Zlatník

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Biocel Zlatník je pro vás to pravé. Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu můžete využít dvojici vleků a lano pro děti. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Rolba vyjíždí na svah každodenní. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. V areálu sídlí horská služba. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte párek v rohlíku a horkou čokoládu.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum Těšínska.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Kvalita zázemí je nadstandartní. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 76%.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 15.8.

°C
°C
Neděle
16.8.2020

°C
°C
Pondělí
17.8.2020

°C
°C
Úterý
18.8.2020

°C
°C