SKI AREÁL HORNÍ BEČVA - SOLISKO
mimo provoz
Zobrazit na:

Petříkov - Kaste + Relax - to pravé místo pro rekreaci

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Petříkov - Kaste + Relax a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Návštěvníci areálu oceňují především 6 lanovek. a jedno lano. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Úprava svahu probíhá denně. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. O Vaši bezpečnost se stará horská služba, která sídlí přímo v areálu. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete smažák nebo hamburger. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. 72% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Proč s tím něco neděláte, když si to přejete změnit? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 15.8.

°C
°C
Neděle
16.8.2020

°C
°C
Pondělí
17.8.2020

°C
°C
Úterý
18.8.2020

°C
°C