SKI AREÁL HORNÍ BEČVA - SOLISKO
mimo provoz
Zobrazit na:

Velká Úpa - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Velká Úpa. Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu najdete trojici vleků a lano pro děti. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Zaskákat si můžete ve snowparku. Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete gulášek a smažák. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Personál je poměrně vstřícný. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 65%.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 28.3.
sněhové přeháňky
-3°C
-9°C
Středa
29.3.2023
částečně oblačno
2°C
-2°C
Čtvrtek
30.3.2023
lehký déšť
7°C
6°C
Pátek
31.3.2023
dešťové přeháňky
10°C
6°C