SKI AREÁL HORNÍ BEČVA - SOLISKO
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Svinec

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Svinec a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. V areálu se také nachází lyžařská škola. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Můžete si dát např. řízečky či hamburger.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Milovníci romantických zámků nesmí přijít o pohled na zasněžený Zámek Hustopeče nad Bečvou, který se nachází ve vzdálenosti 10km od areálu.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál hodnotíme spíše kladně. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Oceňujeme především koplexní služby. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 69%. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 28.3.
sněhové přeháňky
-3°C
-9°C
Středa
29.3.2023
částečně oblačno
2°C
-2°C
Čtvrtek
30.3.2023
lehký déšť
7°C
6°C
Pátek
31.3.2023
dešťové přeháňky
10°C
6°C