SKI AREÁL HORNÍ BEČVA - SOLISKO
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Sádek Capartice

Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit Ski areál Sádek Capartice a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází na Šumavě nedaleko města Domažlice .

V areálu najdete jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány dle potřeby. Snowboarďáky ale nepotěší absence snowparku. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší česnečku nebo bramboračku.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. V okolí se nachází Muzeum Jindřicha Jindřicha, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Personál je poměrně vstřícný. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 59%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 28.3.
sněhové přeháňky
-3°C
-9°C
Středa
29.3.2023
částečně oblačno
2°C
-2°C
Čtvrtek
30.3.2023
lehký déšť
7°C
6°C
Pátek
31.3.2023
dešťové přeháňky
10°C
6°C