SKI AREÁL HORNÍ BEČVA - SOLISKO
mimo provoz
Zobrazit na:

Karlov - ideální pro snowboardisty

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Karlov. Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především čtveřici sedačkových lanovek. Dále se v areálu nachází 6 vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Svah je upravován 2x denně, někdy více. Na své si zde přijdou i děty, obzvlášť ty, které zde budou stát na lyžích poprvé. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte uzená cigára nebo kulajdu. Návštěvníky přiváží a odváží skibus. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Praděd.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Pokulhává také ochota personálu. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 64%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 28.3.
sněhové přeháňky
-3°C
-9°C
Středa
29.3.2023
částečně oblačno
2°C
-2°C
Čtvrtek
30.3.2023
lehký déšť
7°C
6°C
Pátek
31.3.2023
dešťové přeháňky
10°C
6°C