SKI AREÁL HORNÍ BEČVA - SOLISKO
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Branná

Máte rádi zimní sporty? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste středisko Branná a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu nachází dvojice vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Svah je upravován 2x denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Každý hladový krk jistě potěší smažák a smažený sýr.

Jak tedy arál ohodnotit? Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 79%. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 5.8.
Silný déšť
19°C
16°C
Pátek
6.8.2021
Deštivo
17°C
14°C
Sobota
7.8.2021
Polojasno
22°C
18°C
Neděle
8.8.2021
Deštivo
26°C
17°C