SKI AREÁL HORNÍ BEČVA - SOLISKO
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Filipovice ostudu neudělal

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Filipovice! Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu můžete využít dvojici vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Svah je upravován 2x denně. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché, areál je však dobře vybaven. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. V areálu se nachází snowpark. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete kulajdu nebo bramboračku.

Areál je velmi nadprůměrný. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 72%. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Mrznou Vám uši? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

Čtěte také: Zimní středisko Filipovice

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 5.8.
Silný déšť
19°C
16°C
Pátek
6.8.2021
Deštivo
17°C
14°C
Sobota
7.8.2021
Polojasno
22°C
18°C
Neděle
8.8.2021
Deštivo
26°C
17°C