SKI AREÁL HORNÍ BEČVA - SOLISKO
mimo provoz
Zobrazit na:

Kopřivná - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Kopřivná. Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu najdete jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 1350m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší česnečku a horkou čokoládu. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Suchá Rudná.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Personál je poměrně vstřícný. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 47%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Jezdíte nebo jezdili jste rádi na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Chcete poradit, jak zlepšíte Váš zdravotní stav? Pomůžeme Vám! Pro správnou funkci Vaši kloubů je nejlepším řešením kloubní výživa od firmy PEMAMED.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 28.3.
sněhové přeháňky
-3°C
-9°C
Středa
29.3.2023
částečně oblačno
2°C
-2°C
Čtvrtek
30.3.2023
lehký déšť
7°C
6°C
Pátek
31.3.2023
dešťové přeháňky
10°C
6°C