SKI AREÁL HORNÍ BEČVA - SOLISKO
mimo provoz
Zobrazit na:

Dolní Lomná - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Dolní Lomná a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší uzená cigára nebo smažák.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. 59% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit.

Máte problémy s pohybem a po pár minutách na lyžích Vás bolí klouby? Proč s tím něco neděláte, když si to přejete změnit? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

Čtěte také: Dolní Lomná - příjemně překvapil Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 28.3.
sněhové přeháňky
-3°C
-9°C
Středa
29.3.2023
částečně oblačno
2°C
-2°C
Čtvrtek
30.3.2023
lehký déšť
7°C
6°C
Pátek
31.3.2023
dešťové přeháňky
10°C
6°C