SKI AREÁL HORNÍ BEČVA - SOLISKO
mimo provoz
Zobrazit na:

Josefův Důl - lyžaři si přijdou na své

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Josefův Důl a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Jizerských horách a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Hlavním lákadlem areálu je 5 sedačkových lanovka.. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány ob den. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete smažený sýr nebo smažený sýr.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. V okolí se nachází Muzeum a Pojizerská galerie , které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Je vidět, že provozovatel se snaží. Lepší hodnocení než 54% si areál prostě nezaslouží. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Máte problémy s pohybem a po pár minutách na lyžích Vás bolí klouby? Jste z toho špatní a chcete na svazích řádit jak za mlada? Pomůžeme Vám! Pro správnou funkci Vaši kloubů je nejlepším řešením kloubní výživa od firmy PEMAMED.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 28.3.
sněhové přeháňky
-3°C
-9°C
Středa
29.3.2023
částečně oblačno
2°C
-2°C
Čtvrtek
30.3.2023
lehký déšť
7°C
6°C
Pátek
31.3.2023
dešťové přeháňky
10°C
6°C